VASKİ Genel Müdürlüğümüz, Saray ilçemizde aşırı yağıştan meydana gelen ve sel felaketinden etkilenen mahallelerimizde vatandaşlarımızın mağduriyetini giderebilme adına çalışmalarına gece ve gündüz aralıksız devam ediyor.
VASKİ Genel Müdürlüğümüz, Saray ilçemizde aşırı yağıştan meydana gelen ve sel felaketinden etkilenen mahallelerimizde vatandaşlarımızın mağduriyetini giderebilme adına çalışmalarına gece ve gündüz aralıksız devam ediyor.