Genel Müdürlüğü' müze bağlı Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerimizin çalışmaları ile Selimbey Mahalesi, İskele Caddesi, Üçevler Mevkiinde yıllardır tıkalı olan kanalizasyon hattı deplase (yön değiştirilerek) edilerek aktif hale getirildi.
Genel Müdürlüğü' müze bağlı Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerimizin çalışmaları ile Selimbey Mahalesi, İskele Caddesi, Üçevler Mevkiinde yıllardır tıkalı olan kanalizasyon hattı deplase (yön değiştirilerek) edilerek aktif hale getirildi.