VASKİ EKİPLERİNİN DONDURUCU SOĞUKLA MÜCADELESİ - Van su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü | Vaski

VASKİ EKİPLERİNİN DONDURUCU SOĞUKLA MÜCADELESİ

05.02.2019-09:49

EKİPLER ARIZADA ATEŞ YAKARAK İŞE DEVAM ETTİ


Doğu’da devam eden ağır kış koşulları hizmet için de büyük engel oluşturuyor. Van Su ve Kanalizasyon İdaresi VASKİ ekipleri mevsim şartlarının olumsuzluklarına rağmen çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerde oluşan su ve kanalizasyon arızalarına müdahaleye giden ekipler soğuk havadan korunmak için yaktıkları ateşle ısınarak işe devam ediyorlar.

Sabah saatlerinde Süphan ile Eminpaşa Mahallelerinde oluşan arızaların onarımı için giden VASKİ ekibi büyük zorluk yaşadı. Havaların oldukça soğuk seyrettiği Van’da çalışmalarına aralıksız devam eden ekipler görevlerini yerine getirirken soğukla da mücadele ediyorlar.


Kepçelerin bile arıza yerinde donan zemini kazmakta zorlandığı görülürken, ekipler de çalışmaya devam etmek için nöbetleşe yaktıkları ateşte ısınarak arızayı gideriyorlar.

Merkez ve ilçelerde soğuk havalara rağmen çalışmalarını sürdüren VASKİ ekipleri, oluşan arızalara anında müdahale ederek halkın sıkıntılarını gidermek için yoğun gayret gösterirken, vatandaşlar da ekiplere fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI


Son Haberler

VASKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Tarafından Tasarlandı ve Geliştirildi